KURUMSAL

BERKFERDİ (Bilişim – Yazılım Destek Hizmetleri) olarak, her bölgesiyle faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da, uzman kadromuzla tüm sektörlere ve her ölçekteki kuruma bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yazılım, danışmanlık, yönetilen hizmetler, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım, garanti ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri (BT) sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hedeflerimizi, her anlamda sürekli büyümek ve yenilenmek üzerine inşaa ediyoruz. Kurumsal misyonumuzu ve vizyonumuzu bu hedeflere paralel olarak şu şekilde yapılandırdık;

Misyonumuz

Teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen esnek bir çalışma yapısı kurarak, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, daima ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirip bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda müşterilerimize sunmaktadır.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, tasarım gücü ve işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri başarıya ulaştırmaktır.

Kurumsal Destek

Kurumsal ürün satış hizmeti ile müşterilerimizin  ihtiyacına yönelik, fiyat ve performansa göre en uygun seçenekleri sunarak satış desteği sağlıyoruz. Şirketlerin kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayacak çözümleri bir araya getiriyoruz.